KOLKASRAGA ZIŅAS

Saņem vienmēr svaigus Kolkasraga jaunumus savā e-pastā! Tā ir Tava iespēja gūt jaukas idejas pēkšņiem vai rūpīgi plānotiem izbraucieniem pa Latviju, iespēja vienmēr zināt, kas notiek Kolkasragā, un būt kopā ar mums, kad te notiek kas jauks :)

Ieraksti savu e-pasta adresi!

Kā abonēt "Kolkasraga Ziņas"?

Ieraksti savu e-pasta adresi un spied " Pieteikties " pogu.

Kā atteikties no "Kolkasraga Ziņām"?

Ieraksti savu e-pasta adresi (uz kuru Tu pašlaik saņem ziņas)! un spied " Atteikties " pogu.

Jaunumi

18. jūlijā notiks divu jūru svētki “Kolkasragam 975”

   Vietā, kur satiekas Dižjūra un Mazjūra, tuvāki un tālāki viesi tiek aicināti uz Jūras svētku svinībām!

   Kolkasraga (Domesnes) vārds pirmo reizi sastopams tekstā, kas iekalts Mērvalas rūnu akmenī Zviedrijā. Uzraksts vēstī: „Sigrida cēla šo akmeni par piemiņu savam vīram Svenam, kas bieži burāja uz Semgallien (Zemgale) ar dārgu kuģi (te domāts kuģis, kas piekrauts ar dārgām precēm) apkārt Domesnaes (Kolkasrags)”.

   Šī vieta ir nepārtrauktā kustībā un pārmaiņās, ziemā vai vasarā, vētrās vai bezvējā. Kolkasrags vienmēr pārsteigs ar kaut ko jaunu, pārsteidzošu un skaistu.

   Arī 18. jūlijā pārsteigumu netrūks. Svētkos gaidāma Jūras valdnieka vizīte, koncerti un balle, svētku uguņošana, amatnieku tirdziņš, bērnu disenīte ar dūmu burbuļiem, sporta aktivitātes. Iepazīsim Kolkasraga vēsturi, vērosim jūras izskaloto atradumu un vietējo amatieru foto izstādi, veidosim smilšu skulptūras, našķosimies ar jūras veltēm. Kopā ar mums svētku priekā dalīsies grupa “Credo”, “Jūrkant”, Miks Dukurs, DJ Nils Ketners, Ēriks Loks, Jānis Jarāns un Dainis Porgants, Vecpilsētas dziedātāji, deju grupa “Sensus”, Kolkas pūtēju orķestris, Čehu tautas mūzikas ansamblis u.c.

Aicinām visus izbaudīt šīs unikālās vietas burvību tai veltītajos svētkos!

Sīkāka informācija: www.kolka.lv