KOLKASRAGA ZIŅAS

Saņem vienmēr svaigus Kolkasraga jaunumus savā e-pastā! Tā ir Tava iespēja gūt jaukas idejas pēkšņiem vai rūpīgi plānotiem izbraucieniem pa Latviju, iespēja vienmēr zināt, kas notiek Kolkasragā, un būt kopā ar mums, kad te notiek kas jauks :)

Ieraksti savu e-pasta adresi!

Kā abonēt "Kolkasraga Ziņas"?

Ieraksti savu e-pasta adresi un spied " Pieteikties " pogu.

Kā atteikties no "Kolkasraga Ziņām"?

Ieraksti savu e-pasta adresi (uz kuru Tu pašlaik saņem ziņas)! un spied " Atteikties " pogu.

Jaunumi

Jūrtaka - pārgājiena maršruts gar Latvijas un Igaunijas piekrasti

Lauku tūrisma asociācija "Lauku ceļotājs" ir izveidojusi garās distances pārgājiena maršrutu, kas ved ceļotājus gar Latvijas un Igaunijas piekrasti. Maršruta sākums ir pašā Latvijas un Lietuvas pierobežā, Nidas ciemā, bet noslēgums - Tallinas ostā Igaunijā. Maršruta kopgarums ir ~ 1200 km un tajā iekļaujas arī Lībiešu krasts un Kolkasrags kā nozīmīga pieturvieta ceļojuma gaitā. 

Jūrtaka ir Eiropas garās distances pārgājienu maršruta E9 daļa. E9 maršruts sākas pie Sv. Vincenta raga Portugālē un beidzas Narva-Jēsū Igaunijā pie Narvas ietekas Somu jūras līcī.

Jūrtaku iespējams veikt pa posmiem, līdz ar to jebkurš ceļotājs var mērot jebkuru maršruta posmu atbilstoši sev pieejamam laikam, savai fiziskajai sagatavotībai un iespējām. Jūrtaka var būt tik ļoti mainīga, gan mērojot to dažādos gadalaikos, gan izbaudot šī maršruta pludmaļu dažādību, sākot no smilšainajām pludmalēm, līdz pat akmeņainajām un oļu pludmalēm, gan ceļojot cauri mazajiem piejūras ciematiņiem, kā arī lielajām pilsētām. 

Ikviens ir gaidīts izbaudīt kaut nelielu daļu no daudzveidīgā Jūrtakas maršruta!

Jūrtakas maršruts ir marķēts dabā un ir atpazīstams pēc zili-baltā marķējuma zīmēm. Vairāk par maršrutu lasiet jurtaka.lv