KOLKASRAGA ZIŅAS

Saņem vienmēr svaigus Kolkasraga jaunumus savā e-pastā! Tā ir Tava iespēja gūt jaukas idejas pēkšņiem vai rūpīgi plānotiem izbraucieniem pa Latviju, iespēja vienmēr zināt, kas notiek Kolkasragā, un būt kopā ar mums, kad te notiek kas jauks :)

Ieraksti savu e-pasta adresi!

Kā abonēt "Kolkasraga Ziņas"?

Ieraksti savu e-pasta adresi un spied " Pieteikties " pogu.

Kā atteikties no "Kolkasraga Ziņām"?

Ieraksti savu e-pasta adresi (uz kuru Tu pašlaik saņem ziņas)! un spied " Atteikties " pogu.

Jaunumi

Kolkasraga pludmale ierindota pasaules neskartāko pludmaļu TOP 50

Kanādas tiešsaistes ceļojumu organizēšanas portāls flightnetwork.com izveidojis pasaules neskartāko, skaistāko un maz zināmo pludmaļu TOP 50, kurā augsto 20. vietu ieņēmusi Kolkasraga pludmale. Šajā topā tikušas apkopotas tūristiem mazāk zināmas pludmales, akcentējot to neskarto dabu. Minētajā topā iekļautas pludmales no dažādām pasaules vietām, tostarp Islandes, Zanzibāras, Tasmānijas, Dienvidāfrikas, Namībijas, Bali u.c. Topa veidošanā piedalījušies vairāk nekā 1000 dažādu pasaules ceļojumu jomas žurnālistu, ceļojumu blogeru un aģentūru pārstāvju. Par topā iekļautajām pludmalēm tā veidotāji saka: "Šī sadarbība mums ļāvusi izveidot pilnvērtīgu resursu tiem ceļotājiem, kuri vēlas pieredzēt pirmatnējo pludmaļu dziedējošo ūdeņu un elpu aizraujošu saullēktu burvību."

Izveidotajā topā Kolkasraga pludmale ir vienīgā Baltijas jūras līča pludmale. Nozīmīgu lomu rada fakts, ka Kolkasraga pludmale atrodas nacionālā parka teritorijā, līdz ar to notiekošie dabas procesi ir cilvēku mazietekmēti. Ta dod pievienoto vērtību šai pludmalei, izceļot tās neskartumu un pirmatnējumu, kas arī ir novērtēts. 

Kolkasraga pludmales iekļaušana šajā sarakstā veicinās Slīteres nacionālā parka, Kolkasraga un visas Latvijas atpazīstamību un noteikti piesaistīs tūristus un ceļotājus no visas pasaules, īpaši neskartas dabas cienītājus.

Ar Kolkasraga pludmali flightnetwork.com topā iespējams iepazīties šeit.