Vides diena 2013

   No 8. līdz 11. maijam Kolkā viesojās Kolkas pamatskolas sadarbības partneri Comenius projektā no Sikšņu pamatskolas, Lietuvas, Polijas, Spānijas, Itālijas un Turcijas. Tam par godu jau tradicionālā Vides diena Kolkasragā tika pārcelta no mācību gada noslēguma uz 9. maiju.

   "Kolkasrags ir īpaša vieta, bez kuras viesu uzņemšana nevar būt pilnvērtīga. To visi izbaudīja pilnībā - saulē, vējā, divu jūru pieskārienā, miglā un pavasara negaisā. Tādu buķeti pati piedzīvoju pirmoreiz. :) Paldies Tev par viesmīlību un atsaucību!" (Antra Laukšteine)

   Kolkasragā bij dažādas stafetes un konkursi, kā arī kopīga projekta logo izveidošana no dabas materiāliem. Vakarā Kolkas tautas namā notika īpašs koncerts viesiem par godu, savukārt viesi cienāja ar katras valsts nacionālajiem gardumiem. Pasākums izdēvās ļoti aktīvs, izglītojošs, sirsnīgs un draudzīgs. Paldies Kolkas Ekoskolai, Muzikas skolai un pagasta pārvaldei par izdomu, radošumu un lielisko pasākuma organizāciju!

Bildes ar kopīgi veidotajiem Comenius projekta logo redzamas tepatās, taču plašāks ieskats pasākumā bildēs redzams Kolkas pamatskolas profilā draugiem.lv.